To jsem já, Michal Vyhnálek

O mně

Mám smysl pro krásu, kreativitu a estetiku a obchod. Věřím, že umím prezentovat nemovitosti tak, aby vynikly jejich přednosti a zaujaly kupce.
Jsem odhodlaný, cílevědomý a nevzdávám se při první překážce.
Bojuji za zájmy mých klientů a snažím se dosáhnout co nejlepšího výsledku.

„Mám rád komplexní služby a proto se každému věnuji od A do Z. To znamená, že se postarám o všechny kroky spojené s prodejem nemovitosti, od ocenění, přípravy dokumentů, prezentace, jednání s kupci, až po předání klíčů. Nemusíte se o nic starat, já to zařídím za vás.“

Proč já?

V roce 2016 jsem se rozhodl změnit svou kariéru a věnovat se realitám.
Bylo to pro mě přirozené spojení mého zájmu o služby lidem, obchod, kreativitu, vyjednávání a dosahování cílů.

  • V roce 2016 jsem se rozhodl změnit svou kariéru a věnovat se realitám. Bylo to pro mě přirozené spojení mého zájmu o služby lidem, obchod, kreativitu, vyjednávání a dosahování cílů.

  • Mým posláním je pomáhat lidem, kteří mi svěří prodej své nemovitosti, naplnit jejich sny a očekávání. Poskytuji jim komplexní službu od A do Z, která zahrnuje ocenění, přípravu, marketing, jednání, řešení problémů a předání klíčů.

  • Mám bohaté zkušenosti s různými typy nemovitostí a situacemi na trhu. Přizpůsobuji se potřebám a možnostem mých klientů a jejich nemovitostí. Hledám nejlepší řešení pro každý případ.

  • Jsem upřímný, zodpovědný a mám jedno motto: „Já navrhuji a Vy schvalujete“.

  • Jako realitní makléř se vyznačuješ spolehlivostí, pracovitostí, přesností a individuální a upřímný přístup. Nehledám kvantitu, ale kvalitu, a proto dbám o vzájemnou důvěru, vytrvalost a upřímnost s mými klienty. Tento přístup mi umožňuje zvládat i těžké obchodní případy.

  • Neslibuji nemožné, ale snažím se o osobní přístup, který pro mě znamená pravidelnou zpětnou vazbu a informovanost mých klientů.

  • Mým cílem je dosáhnout nejvyšší možné tržní ceny vzledem stavu a lokalitě nemovitosti a co v nejkratší době, s ohledem na představy a možnosti mých klientů.

Napište mi