Doporučení klientů

Doporučení klientů

Pan Michal Vyhnálek nás doprovázel při prodeji naší nemovitosti. S obrovským nasazením a velkou trpělivostí zvládal všechny administrativní nástrahy, zajišťoval potřebnou komunikaci se všemi zúčastněnými. Pokud jeho služby vyhledáte, budete v dobrých rukou, bude vás provázet jeho nevyčerpatelná dobrosrdečnost a optimismus, která je při překonávání problémů vždy vítaná.

Poděkování mu patří i za to, že vybral spolehlivé nové majitele našeho domu. Spolupráci s panem Michalem Vyhnálkem Vám doporučuji. Vím, že v některých chvílích to bylo mimořádně náročné na trpělivost a pevné nervy. Chci vám ještě jednou moc poděkovat, že jste naši děsnou sourozeneckou partičku dopravil do cíle. Obstál jste, myslím že obstojíte vždy.

paní H. V., prodej nemovitosti
Dobrý den, pane Vyhnálek,
Jsme nadšení, bydlení máme krásné a neustále si chválíme lokalitu, kde bydlíme. Vše je tu blízko, dětské hřiště pro dcerku všude… Děkuji za informaci, držím palce, aby se vám vše dařilo, protože jsme s vámi byli opravdu spokojení na tisíc procent a jakmile budeme mít příležitost, doporučujeme jedině vás. Mějte se krásně!
paní C. Takáčová, nákup nemovitosti

Určitě se na Vás moc ráda obrátím, když se něco vyvrbí a kontakt ráda předám. Mějte se moc hezky a ať se Vám vše daří a ve spojení určitě zůstaneme

paní Červenková, prodej nemovitosti